KONTAKT

Żeby się poznać, potrzebny jest kontakt...

Jeśli masz otwarty umysł, podoba Ci się (choć trochę) to co robię, to napisz proszę kilka słów i daj znać, co sądzisz. Być może mamy coś wspólnego i możemy razem wymyślić coś niesamowitego.

Jeśli masz propozycję współpracy również napisz. Przemyślę Twoją propozycję i na pewno odpiszę, gdy będę gotowa podjąć się wprowadzenia w życie Twojego pomysłu.

Znajdziesz mnie tutaj:

@ anna@workintraveller.com
Facebook - spójrz w prawo

Potrzebny Ci artykuł?

Czasem lubię popisać na zadany temat. Jeśli chcesz, aby było to coś o Tobie, miejscu które polecasz bądź coś innego, daj mi tylko znać. Rozważę wszystkie za i przeciw.

Chcesz podążyć moimi śladami, albo potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu podróży?

Szukasz swojego miejsca i chcesz zorganizować pobyt w miejscu, w którym byłam? Jeśli chcesz, aby Ci pomóc, aby zarezerwować Ci pobyt w odwiedzonym przeze mnie hotelu lub w innym miejscu, w którym wymagana jest rezerwacja, skontaktuj się ze mną. Zobaczę co mogę dla Ciebie zrobić. Współpracuję z biurami podróży, agentami i prywatnymi osobami na kilku kontynentach. Nawet jeśli w wielu miejscach nie byłam, mogę pozyskać wiele informacji.

Szczególnie jeśli marzysz o safari (Tanzania, Kenia) lub wyjeździe na kite surfing w Europie i Afryce (zapytaj o miejsce, a sprawdzę, co da się zrobić). Inne afrykańskie opcje dostępne na zapytanie (ślub na Zanzibarze to raczej nie problem ;).

Myślę, że mogę sięgnąć Australii i Nowej Zelandii, ale dopóki nie zapytasz, żadne z nas się nie dowie czy granice Twojego zapytania istnieją czy też nie.

@ anna@workintraveller.com

Jeśli w jakikolwiek sposób mogłabym Ci pomóc w Twojej drodze, nie krępuj się. Postaram się pomóc.

Zapraszam serdecznie.

Anna

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.